Навчання і дозвілля

1 вересня

Школа, навчальний процесШкола / навчальний процес санаторію:

Всі діти лікуються без відриву від шкільної програми, так як в санаторії «Люстдорф» функціонує загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (1-9 клас).

Діти займаються в класах палатах. 1-4 класи в І зміну з 9.00 до 12.00, 5-9 класи у ІІ зміну з 16.00 до 19.30. Урок проходить 35 хвилин. Зміна 5 хвилин, велика перерва 20 хвилин. Всі учні отримують довідку з оцінками за термін навчання при від'їзді з санаторію.

Нас питають: Чому багато дітей на уроках в школі?

Відповідь:

В ідеалі кількість учнів в класних палатах - 15 осіб, але іноді, приїжджає дітей одного віку більше, ніж може розміститися в одній палаті. Тому в разі необхідності, такий клас займається в спеціально виділеному приміщенні. На жаль, ми не можемо передбачити скільки заїде дітей одного віку, кожен заїзд їх кількість змінюється.

Дозвілля в санаторії

Дозвілля, екскурсії та інтернетДозвілля, екскурсії та інтернет:

У санаторії «Люстдорф» створені затишні ігрові кімнати, дитячі та спортивні майданчики, клуб, кінозал. Проводиться арт- і музотерапія. Працює творчий гурток «Очманілі ручки».

Вся життєдіяльність дітей в санаторії наповнена різноманітними соціальними зв'язками, сприятливою атмосферою для самопізнання і самовиховання, що обумовлено особливостями санаторію.

Обстановка санаторію сильно відрізняється від звичної домашньої.

Життя сучасних дітей часто обмежується тільки школою, вулицею і будинком. Основним заняттям у вільний час стає використання соціальних мереж і комп'ютерних ігор, що позначається як на соціальному розвитку, так і на здоров'я.

Під час загальних занять, переживань, спільної творчості швидко розвиваються дружні стосунки. Тому діти, які побували в санаторії, заводять масу нових знайомств і часто продовжують спілкування навіть після прощання з Люстдорф.

Життєдіяльність дітей насичена різноманітними, швидко змінюють один одного, протягом усього дня, видами діяльності (комунікативна, спортивна, трудова, пізнавальна, естетична, освітня і т.д.). Це дає дітям можливість відновити свої фізичні і душевні сили, зайнятися цікавою справою, допомагає розвинути нові навички, розкрити потенціал своєї особистості.

Кожна дитина має право вибору, що дозволяє йому різнобічно і творчо проявляти себе в студійній, клубної, секційної діяльності і общесанаторних справах, а так само і в системі самоврядування.

Основне призначення дитячого самоврядування - задовольняти індивідуальні потреби дітей, спрямовані на захист їхніх громадянських прав і інтересів, участь у вирішенні нагальних проблем санаторію.

Діти клоуни

Дитяче самоврядування в Люстдорфе організовано наступним чином:

Вищим органом дитячого колективу є Президентська рада, який обирається шляхом прямого голосування на общесанаторной лінійці, на початку кожного заезда.В Президентський кабінеті, є міністри культури, здоров'я, спорту, прес-центр, освіти і турботи. Кожен з кабінетів має свої права і обов'язки серед дітей. А президент - це уповноважена особа, яка представляє інтереси дітей перед адміністрацією і відповідає за роботу кабінетів міністрів. Система самоврядування в санаторії - це можливість контролювати життя дитячого колективу зсередини, а також чути зауваження і пропозиції дітей, які допоможуть поліпшити умови їх перебування в санаторії.

Виховна програма ретельно планується педагогами і дитячим психологом, щороку в неї включають спортивні та ігрові новинки. Продумана організація культурно-масових заходів та розваг. Кожен день має свою назву. Відповідно до назви проводиться розважальна програма. Діти, які беруть участь в заходах, отримують заохочувальні призи. В кінці заїзду проводиться общесанаторная лінійка, на якій пацієнти отримують грамоти і пам'ятні подарунки. Кожна дитина отримує можливість розкрити свої таланти, розвивати творчі здібності та креативність в невимушеній обстановці, приймаючи участі в різних заходах: Міс «Люстдорф»; Супер тато; Веселі старти; Міс «Чорноморочка»; Краща пара «Люстдорф»; Кращий голос «Люстдорф»; Супер клоун; Міс «Баба Яга»; Веселе приведення; Конкурс «Євробачення»; Конкурс інсценованої казки; Конкурс малюнків; «Зірниця»; «Люстдорф» шукає таланти; Веселий ярмарок та багатьох інших. З уявленнями приїжджають артисти цирку і театрів.

За додаткову плату бажаючим надаються на вибір ряд екскурсій:

оглядова екскурсія по Одесі з відвідуванням археологічного музею;

по катакомбах;

в зоопарк і тераріум;

в одеський Дельфінарій;

в кінотеатр;

у цирк;

в оперний театр.

Адміністрація та працівники дитячого санаторію «Люстдорф» завжди готові до співпраці з медичними, науковими, громадськими та благодійними організаціями.