Проживання і харчування

Проживання в санаторії

Проживання в санаторії:

Для комфортабельного відпочинку дітей побудований двоповерховий кам'яний корпус з 4-15 місцевими кімнатами. Одночасно в санаторії «Люстдорф» відпочивають понад 210 хлопців, у віці від 6 років.

Нас питають: Чому палати для проживання великі?

Відповідь:

У нашому санаторії є різні палати від 3 до 15 осіб. Великі палати передбачені як палати - класи, так як окремого приміщення для малокомплектної шкіл не предусмотрено.Так як діти з порушення опорно-рухового апарату повинні проходити процес навчання в положенні лежачи. Приміщення для проживання відповідають санітарним нормам затвердженим МОЗ України.

Харчування в санаторії

Харчування в санаторії:

У санаторії п'ятиразове харчування, багате корисними мікроелементами і вітамінами. У обов'язковий раціон входять овочі, зелень і фрукти. Кваліфікований персонал створює затишну і приємну атмосферу в їдальні.

Нас питають: Чому моя дитина постійно хоче їсти?

Відповідь:

Наш санаторій знаходиться на віддалі від транспортних магістралей, на березі моря, в особливій кліматичній зоні, де поєднується степовій і морське повітря. Регулярні прогулянки до моря, активний руховий режим, дробове харчування з використанням кисломолочних дієтичних продуктів (йогурт, наріне, кефір) природно викликають підвищений апетит. Перераховані вище фактори сприяють нормалізації обмінних процесів і регуляції маси тіла дитини. Харчування дітей проводиться відповідно до встановлених норм, добова калорійність їжі відповідає віку дітей.