Структура санаторію

Структура дитячого санаторію Люстдорф

Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій «Люстдорф» МОЗ України розташований в самій південній частині міста Одеси, в селищі Чорноморка (колишній німецький селище «Люстдорф»), на мальовничому березі Чорного моря, в унікальній кліматичній зоні (поєднання морського і степового клімату), насиченою запахами квітучих садів і виноградників.

Санаторій «Люстдорф» є державною установою, що перебуває в підпорядкуванні Міністерства охорони здоров'я, одне з кращих лікувально-оздоровчих закладів дитячого профілю на території України, що займається лікуванням дітей з усіх областей країни.

Структура дитячого санаторію Люстдорф:

  • лікувально-діагностичне відділення;
  • два лікувальних відділення по 80 ліжок;
  • реабілітаційне відділення на 50 ліжок;
  • клініко-діагностична лабораторія;
  • рентгенологічний кабінет;
  • стоматологічний кабінет;
  • кабінет психолога.

Для зручної організації лікування, навчання і виховної роботи в структурі санаторію 2 лікувальних відділення (молодшого віку від 5 до 11 років і старшої вікової групи від 12 до 15 років).

У санаторії всі діти цілодобово перебувають під наглядом персоналу санаторію. У денний час в кожному відділенні працюють завідувачка відділенням, 2 медсестри, сестра господиня, 2 молодші медсестри, 2-3 вихователя, вчителя які забезпечую дітям лікування і організацію дозвілля. У нічний час з дітьми залишаються медсестри і молодші медсестри. Цілодобово в санаторії працює черговий лікар.

З питань про навчальний процес і виховної роботи Ви можете звернутися до завідуючої педагогічної частини і педагогу організатору.

Питання про лікування і призначення лікувальних процедур Ви можете задати лікаря, чергового лікаря або заступнику головного лікаря з медичної роботи.

НАШЕ ВІДЕО --->